Vekalet Bilgileri

 

logolar siyah

 

 

Bu belgeyi yazıcıdan çıktı alarak notere veriniz ve adınıza vekaletname düzenletiniz. Av.Tevrat DURAN

 

 

SAYIN NOTER

Çalışmanızda başarılar diler, İşbu yazı ile gönderdiğimiz müvekkil adayının vereceği vekâletnamede aşağıda yazılı tek tek sayılmış yetkilere ve bilgilere yer verilmesinin teminini, müvekkil adayının kabul etmemesi halinde vekaletname tanzim edilmemesini önemle ifade etmek isterim.

K onu : Genel avukatlık vekaletnamesi bilgileri

İstanbul Barosu Avukatlarından Atatürk Mah. Güner Sok. No:1 Teknikyapı Metropark B1 Kule K:36 D:295 PK 34307 Küçükçekmece/İSTANBUL adresinde faaliyet gösteren

 

TEVRAT DURAN-TC Kimlik No:48250662418
Halkalı VD. Vergi No: 315 041 1164

” Davadan ve temyiz dahil kanun yollarından feragat etmeye, feragatı kabule, sulh ve ibraya, reddi hakim talebinde bulunmaya, davayı kısmen veya tamamen ıslaha, karşı tarafa yemin teklifine, yemini kabule, yemini iade etmeye, yemini reddetmeye, haczi kaldırmaya,tahkim ve hakem sözleşmesi yapmaya, alternatif uyuşmazlık çözüm yollarına başvurmaya, hâkimlerin fiilleri sebebiyle devlet aleyhine tazminat davası açmaya, iade-i muhakeme istemeye, uzlaşmayı kabul ve redde, adli sicil kaydı almaya, yerleşim belgesi ve vukuatlı nüfus kaydı almaya,icra ihalelerine girmeye pey sürmeye, CMK’da ve Kamulaştırma Yasasında belirtilen uzlaşmayı teklife, uzlaşmayı kabule ve redde, belediye,nüfus müdürlüğü,tapu müdürlüğü,vergi daireleri,noter,sgk,resmi ve özel tüm daire ve kurumların her derecesinde kayıt,suret çıkarmaya,dilekçe vermeye,cevaplarını elden almaya,başka avukatı tevkil,teşrik ve azle,arabuluculuk yoluna başvurmaya,arabuluculukta temsile vs. yetkilidir” ibarelerinin vekâletnameye mutlaka eklenmesi gerekir.

Sayın müvekkil adayı;  şirket vekaletnamelerinde kendi adına asaleten ve şirketi temsilen vekaletname verdiğinizi yazdırınız.

Avukat Tevrat DURAN
(İstanbul Barosu – Baro Sicil No: 24851)

 

http://AV.TEVRAT DURAN AVUKATLIK OFİSİ
ÖDEME YAPMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 

16 thoughts on “Vekalet Bilgileri

 • 8 Mart 2014 at 04:35
  Permalink

  apartmanımızda oturan ancak daire kendisinin değilde kızının yada annesinin üzerine olduğu halde apartmanımızda yöneticilik yapmış insanlar var bu kişiler vekaletle yöneticilik yada denetçilik yapabilirmi bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim saygılarımla.

  Reply
  • 10 Mart 2014 at 11:40
   Permalink

   Bu konuda uzmanlığım bulunmamaktadır. Kat mülkiyeti konusunda uzman meslektaşımın kapısını çalınız.

   Reply
 • 14 Mart 2014 at 12:38
  Permalink

  kardeşler (patronlar) arasındaki çekişmeden dolayı çalıştığım firmada hırsızlık yaptığımı beyan ettiler firmadaki yöneticilerin tüm evrakları inceleme neticesinde kayıp bir şeyin olmadığını alaycı bir şekilde söylediler kısaca,
  şimdi ise ben bir şeyler yapmak istiyorum ve bu firmada çalışmak istemiyorum bur dan haklı sebeplerle nasıl ayrılıp tüm haklarımı alabilirim

  Reply
  • 14 Mart 2014 at 14:05
   Permalink

   Uzman bir avukatın kapısını çalın, buradan yardımcı olmak oldukça zor. Burada sadece ilkeler üzerinden yorum yapılmaktadır.

   Reply
 • 10 Haziran 2014 at 14:35
  Permalink

  avukat bey babam bir temizlik firmasında 3 yıldır çalışıyor.1.150 tl maaş alıyor.15 yıl ve 3600 günü doldurdu. işten ayrılırsa tahminen ne kadar tazminat alması gerekir. hiç maaş bordosu verilmedi, maaşı bankaya yatıyor. şimdiden teşekkür ederim.

  Reply
  • 12 Haziran 2014 at 15:23
   Permalink

   Tazminat hesaplaması avukatlık danışmanlık hizmeti kapsamında olup ücreti karşılığı hesaplama yapılabilecektir.

   Reply
 • 4 Temmuz 2014 at 00:13
  Permalink

  Tevrat bey 1 yasimdaki aracim surekli ariza veriyor vw yapildigini soleyip geri veriyor ancak musteri memnuniyetim sifir ve uretim hatalari oldugunu dusunuorum nasil yardim olabilirsiniz

  Reply
 • 8 Temmuz 2014 at 11:27
  Permalink

  BENIM BASIMA BİR OLAY GELDİ. BİRİLERİ 2006-2007 YILLARINDA BİLGİSAYARIMA UZAKTAN ERİŞİMLE ULAŞIP BAŞKA BİRİLERİNİN HESABINDAN PARA CEKMIŞTIR VE BUNUN SONUCUNDA PARA CEKEN VS YAKALANIP İNTERNETIN BABAMIN USTUNE OLMASINA RAGMEN BEN KULLANDIGIMI SADECE SOYLEDİM VE MAHKEME BANA 3 YIL HAPİS CEZASI VERİP 10 GUN ICINDE TESLİM OLMAMI İSTİYOR ELLERİNDEKİ TEK DELİL İP NUMARASI VE BUNUNLA BENİ SUÇLAMAKTALAR SİZDEN RİCAM NE YAPABİLİRİM. YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

  Reply
  • 8 Temmuz 2014 at 15:26
   Permalink

   Cezanız kesinleşmiş anladığım kadarıyla bu soruyu şimdi değil de davanın başında avukata sorsaydınız keşke. İş işten geçmiş görünüyor.

   Reply
 • 14 Temmuz 2014 at 15:21
  Permalink

  babam yaklaşık 14 yıldır cezaevinde ama müddetnamesinde 4 yılı gözükmüyor.şu an f tipi cezaevinde,yeniden yargılama talep edebilr miyiz?

  Reply
  • 15 Temmuz 2014 at 10:22
   Permalink

   Ceza davalarına yanıt vermiyorum. Web sitesini incelerseniz farkedebilirsiniz.

   Reply
 • 14 Eylül 2014 at 19:06
  Permalink

  Sayın Duran 6 senedir beni ölümle tehdit eden eski nişanlımla ilgili açtığım davada muvaffak lamıyorum ölüm tehditi hakaret somut delillerle sunuyorum avukatım olmadığı için kaale alınmıyor avukat talep ettim olumsuz nerede yanlişım , bana yardımcı olurmusunuz

  Reply
  • 15 Eylül 2014 at 19:02
   Permalink

   Bu web sitede ceza hukuku ile ilgili paylaşımda bulunmuyorum. Bu nedenle anlayışla karşılayınız.

   Reply
 • 6 Mayıs 2019 at 10:12
  Permalink

  ii Günler Tevrat Bey Benim Dedemden
  Arazi kaldi bize 40 yildir ustunde tugay komutanligi var 1994 beri mahkeme ye verdik sonunda keşif var bu ay mahkeme ay sonunda olacak 5 Ortak mirascisi bulunuyor 20 dönüm arazi tahmini ne kadar isgaliye parasi aliriz suana kadar hic bir ucret almadik Tumen komutanligindan kolay gelsin ii calismalar….

  Reply
  • 6 Mayıs 2019 at 11:33
   Permalink

   Dava dosyasını görmeden bir şey söylemek mümkün değildir. Milli Savunma Bakanlığına karşı açtığımız ve kazandığımız davalar vardır. Kamulaştırmasız el atma davası mı kamulaştırma beddlinin artırılması davası mı olduğu ve yine süresinde mi açıldığı, kamulaştırma tebligatının murise yapılma durumu, ferağın varlığı gibi parametrelerin kritiğinin yapılması gerekir.

   Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir